DLP391TP
AKTIV
Digitales DLP®-Mikrospiegelarray (DMD), 4K UHD, 0,39 Zoll
Produktdetails
DLP-S323 (FSB) 154 176.16 mm² 18.35 x 9.6
  • 0.39" diagonal micromirror array
    • 4K UHD (3840 × 2160) display resolution
    • 4.5µm micromirror pitch
    • ±14.5° micromirror tilt (relative to flat surface)
    • Side illumination
  • SubLVDS input data bus
  • Supports 4K UHD at 60Hz
  • Supports 1080p up to 240Hz